Pole tekstowe:

Przedszkole w Jaworzni
XVII Gminny Konkurs Recytatorski

W dniu 8 czerwca 2018r. w Przedszkolu w Jaworzni odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wiersze przedszkolaków". W konkursie wzięło udział 9 przedszkolaków z 6 przedszkoli z terenu Gminy Piekoszów.

Dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Wszyscy zajęli I miejsce i otrzymali dyplomy oraz nagrody. Uczestnikom konkursu nasze przedszkolaki umilili czas pięknym występem artystycznym. Był też słodki poczęstunek. Po podsumowaniu i rozstrzygnięciu konkursu wszyscy uczestnicy wraz z wychowawcami i rodzicami ustawili się do wspólnej pamiątkowej fotografii. Organizator konkursu p. Zofia Porzuczek zaprosiła przedszkolaków i opiekunów do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym 2018/2019.