Pole tekstowe: Przedszkole w Jaworzni

XVIII Gminny Konkurs
Recytatorski dla przedszkolaków

W dniu 23.11.2018r. w ZPO w Jaworzni odbył się XVIII Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków pod hasłem „Jesień w poezji dziecięcej".

W konkursie uczestniczyło 14-ro dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Piekoszów, które zaprezentowały wiersze polskich poetów o tematyce jesiennej. Przedszkolaki wspaniale recytowały przygotowane utwory i wszystkie otrzymały dyplomy i upominki.

Konkurs uświetniły występy (tańce) dzieci z klasy pierwszej oraz z grupy „0" i grupy „średniaków". Po słodkim poczęstunku uczestnicy wraz z opiekunami i Dyrekcją Szkoły pozowali do pamiątkowej fotografii. Organizator konkursu serdecznie dziękuje uczestnikom za udział w imprezie oraz opiekunom-wychowawcom za przygotowanie dzieci i zaprasza do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym - ZAPRASZAMY!!!