Pole tekstowe:

Przedszkole w Jaworzni
Gminny Konkurs
"Żyj zdrowo na sportowo"

W dniu 19 kwietnia 2018r. Oliwia Lipowska i Zosia Nowicka wzięły udział w IX Gminnym Konkursie Piosenki dla Przedszkolaka zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Szczukowskich Górkach. Dziewczynki w pierwszej części musiały opowiedzieć o przygotowanym w grupie plakacie, który promował różne dyscypliny sportu uprawiane przez dzieci. Następnie zaśpiewały piosenkę dotyczącą życia na sportowo. Czekając na wyniki jury, uczestnicy konkursu obejrzeli piękne przedstawienie o przyjaźnie przygotowane przez starszych uczniów szkoły i wesoły taniec kotków - przedszkolaków. Na koniec okazało się, że jury miało nie lada orzech do zgryzienia - występy  przedszkolaków bardzo się podobały i trudno było wybrać najlepszy. Dlatego wszyscy uczestnicy konkursu zajęli pierwsze miejsce i otrzymali nagrody. Dziękujemy organizatorom za super zabawę.